Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretnék halloweenre sütiket...

Szeretnék halloweenre sütiket csinálni. Tudtok adni ötleteket, hogy mit készítsek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 17:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, hogy volt már hasonló kérdés, de én nem ehető ujjacskákra vagy ilyenekre gondoltam!
2009. okt. 29. 17:06
 2/9 anonim ***** válasza:
Sütőtökös muffin.
2009. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sütőtökös rétes, vagy Savanyú káposztás rétes
2009. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen:) Szerintem a kis lekváros linzer is jó!:DD Szerintem, minden alkalomra jó!:) És nagyon fincsi!:P
2009. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Miért nem mész ki Amerikába és maradsz is ott. Nálunk halottak napja van....
2009. okt. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt meg ki kérdezte? :D

Többieknek köszönöm!

2009. okt. 29. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Zöld sütit. Annyira jó.Egyszerű kevert tészta,mandula aromával a tetején pedig csoki van. Különlegesen néz ki,de nagyon könnyű megcsinálni.:)
2009. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Habos diós rolni,jól néz ki egyszerű,fincsi,üsd be googleba,nehéznek látszik de hidd el ha jobban megnézed egyszerű csak hosszan mutatják be én sokat csinálom:)
2009. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aki ezt írta hogy:Miért nem mész ki Amerikába és maradsz is ott. Nálunk halottak napja van..ha az ennyire utálód a halloweent akkor mit keresel a halloweeni kérdéseknél?????
2010. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!