Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kaptam egy üveg lecsót,...

Kaptam egy üveg lecsót, hogyan kel elkészíteni?

Figyelt kérdés
Hagyma nincs benne, úgy látom.
2011. jan. 21. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
felszeletelsz egy hagymát megpirítod olajon ráőntőd a lecsót megsózod és kb adig főzöd amíg puha lesz a paprika
2011. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen meg van főzve, csak melegítsd föl, tegyél bele egy kis kolbászt, vagy virslit, ha nincs megfőzve, ezt kóstolás alapján eldöntheted, akkor piríts alá egy kis hagymát, szalonnával, és főzd meg. Tálalhatsz mellé nokedlit, tarhonyát, vagy főtt krumplit.
2011. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pirítasz olajon hagymát, hozzáöntöd a lecsós alapot, mikor felfőtt, akkor adsz hozzá tarhonyát,és amikor félig megfőtt a tarhonya, hozzá adod a lecsókolbászt.Ízesíted (én cukrozni szoktam kicsit, hogy vegye el a savanykás ízét), mi ezt hívjuk édes lecsónak!Jó étvágyat hozzá!
2011. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha szeretitek, tojást is önthetsz rá, én úgy imádom nagyon!
2011. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felhasználhatod úgy is, hogy vékonyszelet húst lisztben megforgatod ,átpirítod és a lecsósszaftban puhára párolod. Rizs illik hozzá.
2011. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!