Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Budapesten kapható valahol a...

Budapesten kapható valahol a Maggi Würze nevű ételízesítő?

Figyelt kérdés

[link]


így néz ki. Ajándékba szeretnék venni egyet,valaki kifejezett kérésére, de sajnos nem találtam eddig sehol... pedig Magyarországon is forgalmazzák, csak gondolom baromi kevés helyen.

Ha tudna valaki segíteni abban, hogy hol juthatnék hozzá, nagyon örülnék neki! Köszönöm!


2011. jan. 31. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Budapest, Fővám téri nagycsarnok, Ázsia Bt (alagsorban van)


[link]


Egyébként, ha nem pesti vagy, akkor házhoz is szállítanak, de baromi drága.

2011. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem forgalmazzák Magyarországon, a Nestlétől kérdeztem meg


egyedül az Ázsia Bt-nél van, de rohadt drága a postaköltség

[link]

2011. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Esetleg még a Culinarisban is megnézheted (szintén, ha pesti vagy, mert csak itt van), az is "különlegesség-bolt" :)


[link]

2011. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Közben azt az információt kaptam, hogy a Lehel csarnokban kapható, de ha ott még sincs, a másik két helyen is megnézem, amit ajánlottatok. valamelyiknél csak lesz :) Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!
2011. febr. 1. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!