Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krémsajt és natúr vajkrém...

Krémsajt és natúr vajkrém ugyanaz?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajttortát szeretnék sütni anyukámnak. Van is egy nagyon jó sajttorta receptes könyvet. Egyszerűen le vannak írva a mennyiségek.

Írja, hogy krémsajt, de azt már nem hogy pl: mascarpone stb.

A natúr vajkrém nem jó?

Csinált már valaki sajttortát és milyen sajtból?


Én pl: a tiramisut nem csinálom mascarpone sajtból, mert drágának tartom és kevésnek, így natúr vajkrémmel oldom meg és nagyon finom.


Köszönöm válaszaitokat!


2011. febr. 1. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerinted a krémsajtnak ugyanolyan íze van mint a natúr vajnak? ----> nem, nem ugyanaz a kettő. Ettől függetlenül helyettesítheted vajjal, ha neked úgy is ízlik, miért ne. Csak akkor ne nevezd sajttortának. Én biztos, hogy sajtkrémmel csinálnám. Azt nem tudom megmondani, hogy milyennel, mert fejből nem tudom a márkáját annak, amit szeretek.
2011. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz.
2011. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

S tudtok mondani krémsajtokat amiből elkészíthetem?

Jelenleg a mascarpone jut eszembe, bár abból is több fajta van...

2011. febr. 1. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Camping sajt, natúr!
2011. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Parmalat tejszínkrémsajt tökéletes választás. a natúr vajkrém 40 % zsírtartalmú, de nem olyan , mint a krémsajt, ami tejszínből készül.

a vajkrémnél előfordulhat savókiválás, ami nem jön mindig jókor.

üdv-tejes-

2011. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!