Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ettél már csicsókát?

Ettél már csicsókát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen fincsi. Olyan mint a krumpli és a karalábé között. Ízre
2011. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen! Alig lehetett kiirtani a kertből! Nyersen fincsi volt, viszont sülve nem szerettem, nagyon megszívta magát olajjal.
2011. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon sok volt a kertben,mindenféle dolgokat csináltam belőle,amit csak el bírtam képzelni,mert tudom,hogy nagyon egészséges.De nem tudtam megszeretni,semmilyen formában.A párom szívesen megeszi nemcsak nyersen,hanem mindenhogyan.
2011. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Öttem biza!Nem jó vót,majdnem ki köllött köpni!Tehhénnek való dolog az,nem embörnek!


1Paraszt

2011. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ettem igen, nyersen, kertben van egy csomó. Milyen kajába lehet beletenni?
2011. febr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen, szeretem nyersen, nekem a káposztatorzsa jut róla eszembe,amiért gyerekkoromban sorba álltunk, amikor a mama

szelte a káposztát:))

2011. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen!Burgonya helyett készítem néha.
2011. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ezeket a dolgokat szoktam belőle készíteni,ami nagyjából bevált:nyersen:lereszelve,sárgarépával és almával,méz,ciromlé-citromhéj ízesítéssel.A csicsóka legyen benne 70 %,az egyebek ízesítik.Saláta:legyalulva,salátalevéllel és póréhagymával,de azt teszel még bele,amit akarsz, a salátalé is lehet ízlés szerint bármilyen.

Megfőzve: krumplisalátába csempészve,fele legyen a krumplinak,nem kell túlfőzni,(nem kell meghámozni,csak körömkefével lesikálni,uborkagyalun legyalulni,így nem túl puhára főzni)Párolt káposztába-a káposztával együtt tesszük az edénybe,és elkészítjük,mint máskülönben.

Leves:cukorborsóval megfőzöm,bele nagyon vékonyra szelt piros húsú paprika,kapor,tejfölös habarás. Nálunk ezek váltak be,persze a többi a fantáziádra van bízva. A lényeg,hogy,amennyiben nem pürének készíted,nem kell meghámozni,csak lesikálni)

2011. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen. Hááát, nem jött be annyira. Maradtam a normál krumplinál.


Üdv!

2011. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!