Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kolis vagyok és éhes. Mondom...

Kolis vagyok és éhes. Mondom mim van, mit lehet ebből csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy kiló lisztem , egy csomó tésztám(spagetti, penne, csavart) tejszínem, olyan porom, ami tejszínes mustáros csirkéhez kell ( de ugye..nem akarok pénzt költeni) van szalámim, meg sóm:D meg margarinom, meg vajam, meg kakaóm. meg egy pocim ami éhes. HELP
2011. márc. 7. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Kenyérre teszel vajat és szalámit :) Ilyenkor fél 11-kor az a legegyszerűbb.
2011. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

:) ez aranyos köszönöm...de azt már nagyon unom..

Ilyenkor meg már amúgy sem eszek, a holnapi napra gondoltam:D ebéd gyanánt:D

2011. márc. 7. 22:33
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, bocs, nem volt egyértelmű, mert azt írtad, éhes vagy... és gondoltam most akarsz nekiállni főzni.


Na nézzük akkor...


Hú ez nehéz. Hagyma pld. van otthon? Vagy sajt, amit reszelni lehet?

2011. márc. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
megpróbálhatod a tésztát a tejszinnel kikevert porral. Valamilyen íze csak lesz..
2011. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha a tejszín főzőtejszín, akkor vegyél egy kis csirkemellet, majd kockázd fel, pirítsd meg némi vajon, öntsd nyakon a tejszínnel, szórd meg kaporral és fokhagymával, főzz ki tésztát, és keverd el az eredményt :)
2011. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

én bocsi...rosszul tettem fel a kérdést:)


hmm.. szóval azt mondod főzzek ki tésztát, és a tejszínes mustáros alapot keverjem össze a tejszínnel, majd ezt a cuccost borítsam a tésztára??....hmm nem is lehet rossz.

na ezt kipróbálom:)

kösziii

2011. márc. 7. 22:49
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
koleszos! nem fog csirkét venni 11-kor
2011. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

Ja, de pénzt nem akarsz költeni.


Hát, a tejszínes tészta sem rossz, ha van némi fűszered.


Olvaszd meg a vajat, fűszerezed meg (bazsalikom, kakukkfű, rozmaring, ami van és zöld :) ), majd hagyd egy kicsit állni. Közben főzd meg a spagettit, végül a vajas szószt még melegen keverd el alaposan a tejszínnel (egy nagyon picit össze is lehet főzni), sózd meg, és mehet a tésztára.

2011. márc. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ohh ez se rossz:D
2011. márc. 7. 22:51
 10/20 A kérdező kommentje:

hát most biztos nem fogok csirkét venni, de holnap talán.

Igazából olcsó, laktató változatos kajákat kellene ennem. Spúrolni kelll:P értitek.

De azért enni is...finoomat, táplálót, és ne midnig ugynazt...gyrost szoktam csinálni, bolognait, lasagnet...én ezekkel elvagyok 2-3 napig, de ---egy idő után elég unalmas:S

2011. márc. 7. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!