Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen vastagra vágjátok a...

Milyen vastagra vágjátok a szalmakrumplit?

Figyelt kérdés

Mi a családban mindig viszonylag vastag cikkekre vágtuk, aztán vettünk krumplivágót, ami szintén vastagabb krumpliszálakat eredményezett.

A barátnőmék ellenben kis vékony szeletekre vágják, talán még vékonyabbra mint a McDonalds-i, és nem hagyják megpirulni, mint mi.

Ti hogy szoktátok?


2011. márc. 20. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
én is elég vastagra vágom, és nem hagyom nagyon megpirulni, amikor van már egy kicsi színe de még puha az úgy pont jó, mi úgy szeretjük, s gyártok hozzá tejfölben kikevert tört fokhagymát s reszelt sajt s mmmmmmmmmmmm :) tiszta hízókúra
2011. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
mi néha karikára várjuk, de nem túl vékonyra, mert akkor olajban tocsog, olyan félcentisre-centisre. Fokhagyma "páccal" is finom (fokhagyma-izlés szerint, 1 kk mustár, esetleg kis majonéz/tejföl, só, bors, felöntve annyi vizzel, hogy sűrű legyen)
2011. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van szalmakrumplinyomóm (biztosan nem ez a hivatalos neve), abba egészben beledobom a hámozott krumplit és átnyomom egy rácsos késen, a másik oldalon már a készre vágott szalmakrumpli jön ki, mehet is az olajba. Kb. McDonald's-os vastagságúak a szálak.
2011. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam néha egészen vékonyra, olyan fél centisre aprítani és ilyenkor aranysárgára sütöm. A család imádja. Mondják: ez már széna, nem is szalma.
2011. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minél vékonyabb, annál jobb, és mi úgy szeretjük, ha jól megpirul.
2011. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én igyekszem minél vékonyabbra, ha van időm, akkor szinte gyufaszál vékonyságúra vágom. De sokszor sajnos nincs :(
2011. márc. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
vastagra. a vékonyat nem szeretjük...semmiben... :D
2011. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyukám vastagra szokta, pedig amúgy a vékonyat szeretjük.:D
2011. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!