Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ez szerintetek mennyit érhet?...

Ez szerintetek mennyit érhet? Házi készítésű Eszterházy torta

Figyelt kérdés

Hobbi szinten sütök néha, de fogalmam sincs, mit ér a munkám... Szeretném tudni, hogy ez a torta szerintetek mennyit érhet. 30 cm átmérőjü, 15 cm magas, 6kg tömegű Eszterházy torta, diós piskótából, főzött,-és margarinos tejszínes diókrémmel készítve (bevált régi recept sk.) pillecukor fondanttal borítva, saját kezűleg készített marcipán virágokkal díszitve.

[link]


2011. márc. 20. 23:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

én cukrászom egy ilyen tortát 6000ért csinál meg:

[link]


EZ CSAK A MÉRET!!

és szépen volt díszítve,minőségi alapanyag,tudom mert ott vásárol ahol én:)!!!

Én is hobby cukrász vagyok,ügyi vagy:)

4000ft-ot adnék érte

2011. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek. Az igazság az, hogy valóban hobbiszinten sütök csak tortákat, először csak a családnak, később ismerősök kérésére. A recepteket soha senkitől nem tanultam, mindig csak a magam tapasztalataiból építkeztem.Az utóbbi 3-4 hónapban nézegettem az interneten is, hogy mások miket alkottak, így a pillecukor fondan készítését onnan lestem el. Ez volt a 3. ilyen bevonatú tortám. Általában másféle tortákat készítek. A tortakrémem is saját találmány, jól bevált, még azok is szeretik, akik egyébként a tortákat nem eszik szívesen. Azért kérdeztem tőletek meg, hogy szerintetek mennyit érhet, mert én rokkant nyugdíjasként - nem tudom elhagyni az otthonomat - kíváncsi voltam más véleményére, hogy vajon mennyit lehet érte kérni. Egy biztos:45OO Ft.-ból nem lehet elkészíteni, már csak a dió, és a marcipán árát nézve sem.
2011. márc. 21. 18:38
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

Kedves Kérdező!

Remélem a Neked szánt soraim nem számítanak OFF-nak /ha meg annak , azt sem bánom/de szeretném együttérzésemet kifejezni Feléd.

A tegnapi jogász válasza, olyan lesúlytó volt számomra, hogy döbbenetemben reagálni sem tudtam.

Soha nem hittem volna, hogy valóban léteznek ilyen emberek,akiknek mások feljelentgetése örömet okoz.

A fenyegető hangnemről nem is beszélve.

Én teljesen értettem a kommentedet, hogy hasonló hobbyval foglalkozó levelezőtársakat keresel, és nem üzleti célú.

Ez pont olyan, mint akik pl. karkötőcsomózással töltik a szabadidejüket és a net segítségével cserélnek mintákat, ötleteket.

A tortádról a véleményemet már tegnap megírtam, és írtam, hogy többen alulértékelték.

Az az eszmei érték felbecsülhetetlen, amit Te a sziveddel-lelkeddel beleteszel ezekbe az alkotásokba.

Remélem hamar túllépsz ezen a nagyon-nagyon rosszindulatú

válaszon,és ismét sok örömet találsz a kétkezi munkádban,saját és barátaid örömére.

Szívből kívánok Neked jó egészséget és szebb jövőt.

Üdvözlettel: egy nagymama

2011. márc. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%

Én ennél nagyobb tortát vettem 6ezer forintért, ami nagyon finom volt, szóval a maximum ár szerintem ennél is 6ezer forint.

Simán bírnál készíteni tortákat rendelésre. Nálunk is van egy kicsit idősebb nénike, aki rendelésre tortákat csinál [meg sós sütiket], nála vettem 6ezer forintért az enyémet, szintén főzött krém volt benne [2fajta], meg földimogyoró a piskótában. [snickers torta...de nem olyan mint amilyenekről neten fent vannak receptek]

2011. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

A fogyasztóvédelmis tényleg egy hihetetlenül undorító, mocsok ember! Nem árulni akarja te szerencsétlen! Azt írta, hogy képet küldene! Te fogyatékos, te...


Amúgy Budapesten ez a torta min 15 ezret érne..

2011. márc. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérző üzeneteket! Jó tudni, hogy vannak még rendes emberek. Tudjátok, amikor sikerül egy alkotás nekem, vagy bármelyikünknek, akkor örül, hogy ezt is meg tudta csinálni. Vagy ha nem, hát szeretné megtanulni innen is, onnan is. S ha már van internet, onnan is sok okos dolgot lehet tanulni. Többek között, hogy mindig vannak olyan emberek is, akik keresik a szálkát a másik szemében, jelen esetben a munkájában. Akik itt írtak nekem, mindenkinek köszönöm, remélem építőleg hat rám. Szívesen veszem, ha valaki elküldi a sütis képeit, s ha az enyémek érdeklik, én is elküldhetem.
2011. márc. 22. 20:57
 17/17 anonim ***** válasza:

tegnap 16:38as vagyok:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] (ezt én csináltam :D)

[link] (festékszórós, de az oldala pont nem látszik a képen)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


a torták mind minőségi alapanyagokból és néhány egyedi töltelékkel készült. általában nagy kerek tortaformában

ha van kérdésed írj privátot :) 17/L

2011. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!