Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért folyt ki a rántott...

Miért folyt ki a rántott sajtból a sajt, miközben sütöttem?

Figyelt kérdés
Soha nem csináltam még rántott sajtot. Kb.6-7 mm-es szeleteket vágtam, bepaníroztam és csodálkozva láttam, hogy az olajba kifolyt a sajt. Mit rontottam el?
2009. febr. 25. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Kétszer kell bepanírozni.


liszt, tojás, liszt, tojás, morzsa.

2009. febr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
dupla panír, és figyelni, hogy auz olaj ne legyen túl forró és a panírozásnál , amikor forgatjuk a zsemlemorzsában- én abba is kétszer teszem- figyelek rá, hogy az oldala is jól be legyen morzsázva. Élére állítva kissé belenyomkodom a morzsába mind a négy "élét". én sokszor csináltam és néha egyik másik még mindig kifolyik.kitartás !!
2009. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem a dupla panír vált be, hanem az, hogy berakom egy kis időre a mélyhűtőbe a sajtszeleteket, majd utána rántom ki.
2009. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Én vagy még csupaszon felszeletelve, vagy duplán bepanírozva beteszem a fagyóba. Utána sok olajban kell sütni, és nem szabad megfordítani. Bár még így is néha kifolyik, de nem cserélném le a tarappistát valami másra.
2009. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Rántott sajt: felszeleteled a sajtot ujjnyi vastagságúra,bevizezed,hogy tapadjon rá a liszt,majd tojás,zsemlemorzsa,tojás zsemlemorzsa- oda kell figyelni,hogy mindenhol belepje a panír,utána be lehet tenni a hűtőbe és tűzforró (180C-os) bő olajba kell kisütni,lapátkanállal szedd ki ,semmiképp ne villával.

Jóétvágyat:

Egy szakács

2009. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!