Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen a legfinomabb túros...

Milyen a legfinomabb túros krém, amit egyszeru is elkésziteni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mibe akarod. Nekem még mindíg a palacsintás vezet, tejföllel, cukorral, tojássárgájával, vaníliával citromhéjjal. Persze szitán áttörve, hogy ne legyen darabos.
2009. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tortába szeretném,piskota lap közé.
2009. febr. 26. 16:22
 3/3 anonim válasza:
Nekem van egy jól bevált receptem:4 dl tejben megfőzöl 1 cs.Oetker vaniliás pudingot+2 evőkanál kristálycukrot.Ha kész, kihűtöd teljesen(!).25 dkg tehéntúrót összetörsz villával+belereszeled 1 citrom sárga héját+belefacsarod 1 fél citrom levét,25 dkg margarint habosra kikeversz 20-25 dkg porcukorral,mikor mindez kész, az egészet összekevered-ha lehet robotgépet használj!Nagyon finom,de ha még tetézni akarod akkor rumba(vagy rumaromás vízbe)áztatott mazsolát is tehetsz bele,esetleg egy kevés fahéjjal is megbolondíthatod.Mindenképp igen ízletes és könnyen kenhető.
2009. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!