Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Halászlé halkonzervből?...

Halászlé halkonzervből? +egyéb HALAS kérdések

Figyelt kérdés
Barátom szereti a halat,ezért szeretnék neki kedveskedni egy kis halászlével,de én ki nem állhatom. Nagy nehezen rávettem magam,és elmentem a halkonzerves részhez a boltban (ahol még életemben se jártam),és vettem egy tonhalkonzervet. Ebből lehet halászlevet készíteni? Más 'halam' nincs. Megkóstolni se fogom főzés közben,úgyhogy pontos arányokat írjatok,hogy miből mennyi kell. Meg még azt se tudom,hogy melyik halat szokták reggelire enni kenyérrel,és melyiket rendes főtt kajának. Volt ott makréla,szardínia,tonhal,sprotni,totál káosz. Köszi előre is! 25/L
2011. ápr. 3. 11:05
1 2
 11/11 doboszoli ***** válasza:

Egyetértek, valóban egy könnyen elkészíthető étel a halászlé.

Ám éppen ezért a "kis fiatalok" oltári módon mellé tudnak nyúlni. Tapasztalat. Azért a "beugrom a mekibe egy hambira"

kategóriától magasabb felkészültséget feltételez. Itt a jó halászléről beszélünk, nem a sápadt híg, alig halízű löttyökről.

2011. ápr. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!