Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha mirelit hasábburgonyát...

Ha mirelit hasábburgonyát akarok sütőben készíteni, akkor a tepsibe tegyek olajat? Mennyit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy a tepsibe öntöm a mirelit krumplit, és kb. fél deci olajjal meglocsolom, átforgatom.
2011. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kell olaj, de nem sok, ne ússzon benne a krumpli, a lényeg, hogy ne ragadjon oda a tepsihez!
2011. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan tepsim van ami tapadásmentes bevonatos, de az olcsó gagyi fajta, 3 db volt 1-2 ezer forint, nem tudom mennyi. Na szóval beleöntöm a mirelit krumplit, előtte jó forróra bemelegítem a sütőt, és bedugom sülni. Ennyi. Nem kell plusz olaj, mert félkész termék, már van rajta olaj. Felesleges! Néha keverd meg hogy mindenhol piruljon kicsit meg jó ropogósra. Ja és nem légkeverős tűzhelyem van, sima, régi 30 éves gáztűzhely... :)
2011. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, ma veszek is egy zacskó krumplit, és holnap megcsinálom. :)
2011. ápr. 6. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is olaj nélkül csinálom, ugyanolyan, csak nem úszik az olajban (ami amúgyis drága mostanság, meg nem túl egészséges)
2011. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PT-Daniel válasza:

ha mindenkeppen valamit hozza szeretnel tenni (teljesen jo nelküle is), akkor vekonyan kend be vajjal.

jobban adagolhato igy mint az olaj es egeszsegesebb is.


(SZIGORUAN VAJ!!! Nem margarin!!!)

2011. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!