Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sos! Hogy lehet mikroba...

Sos! Hogy lehet mikroba rántotthus és sült krumplit csinálni? Sürgös!

Figyelt kérdés

Kiürült a gázpalackom.egyedül vok a gyerekekkel itthon.csak mikorba tudnék kaját csinálni.

Fasirtom van itthon,hasáb burgonyám,párizsi,tojás,paprika,paradicsom,borsó.vacsira kéne valamit összeütnöm.mit lehetne mikroba?


2011. máj. 1. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sült krumplit és rántott húst sehogy


a maradékból hozz össze egy lecsós szeletet rizzsel

2011. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Néhány tojást főzz meg a mikróban. Utánna:

Vajas kenyér tetejére szeld rá a fasírozottat, a tetejére karikázd a főtt tojást és szórd meg reszelt sajttal és dugd vissza a mikróba, míg a sajt ráolvad. Ha sajt nincs otthon, helyette csorgass a tetejére egy felvert tojást, majd az rásül.

Készíts mellé paprika-paradicsom salátát cukros-ecetes lével. Sztem tökéletes vacsi!

2011. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket.utolsó jol hangzik.lecso szombaton volt.:)
2011. máj. 1. 18:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Én mikróban szoktam csinálni a tükörtojást.Beleütöd egy tányérba, megsózod, egy kis olajat csepegtetsz a tetejére és figyeled, mert könnyen szétpukkanhat!Ha van otthon kolbászod, akkor karikákat raksz le a tányérra és arra ütöd a tojásokat!


Ja és édességnek ajánlom a mikrós sütit!

2011. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még grillezősben se lehet, ezeket bő zsíradékban kell sütni mert gusztustalan lesz.
2011. máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én a paradicsomból, tojásból, párizsiból csinálnék egy tálban salátát, ha van tejföl/kefir esetleg, azt is hozzáönteném.

meg a fasírtot is hozzá lehet aprítani. mikró nélkül. :)

és kenyérrel enni, hmm. :)

2011. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

borsópaprikás.és én is megyek vacsizni hozzád...ez a kedvencen.ugyan úgy készül mint a pöri csak hús

helyett borsó.főzz bele nokedlit vagy tésztát.

ha husit akarsz akkor sokolajat tegyél,forrósítsd fel és süsd,krumpli ugyan így.én is szoktam mikróban hülyeség hogy nem lehet.ja!takard le egy tányérral.fritu nincs?

2011. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A tükörtojást megcsináltam,de elég száraz lett.valamit sztem elrontottam.talán az olaj....:s :)

Tejfölöm nem volt itthon,a kefirt meg valahogy egyikünk sem szereti.

Köszönöm a tippeket.lehet,hogy néhányat akkor is megcsinálok amikor van gázom:)

Ja igen.sütni megprobáltam a mikroban,de nem hust hanem csak pàrizsit,hogy ne sajnáljam ha elrontom.és el is rontottam.XD!szinte meg sem sütöttem,de olyan kemény lett,hogy ha valakit fejbe dobtam volna tuti biztos betört volna a feje:s

2011. máj. 1. 19:16
 9/13 A kérdező kommentje:
A borsopaprikást én is imádom.de azt is lehet mikroba?sose csináltam mèg ilyet benne.
2011. máj. 1. 19:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Minden esetben folpakkal kell letakarni és úgy kell sütni.

Zsiradék és egy kis víz kell az elkészítéshez bárminek.

2011. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!