Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Francia pirítósra miért...

Francia pirítósra miért mondja itt mindenki hogy melegszendvics?

Figyelt kérdés
Az emberek mindig a háromszög alakú szendvicsre gondolnak, de annak semmi köze a francia pirítóshoz. Honnan találnak ilyet ki?
2011. máj. 3. 14:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
44%
mert vannak idióta emberek. Az én szótáramban a melegszendvics az, aminek puha sajtos a teteje, sütőben, vagy mikróban csinálják, a franciapirítós meg az, amit az elektromos (gofris)sütőben kell csinálni és ropog mindkét oldala. Neked mi a francia piritós?
2011. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Francia pirítós = bundás kenyér, semmi köze nincs a háromszög alakú szendvicshez.
2011. máj. 3. 14:56
 3/29 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem tudják, hogy mire gondolsz, ha azt mondanád hogy bundás kenyér, akkor mindenki tudná mivel magyarul ez a neve.
2011. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%
1 vagyok. akkor sajna te vagy tévedésben, mert a bundás kenyér NEM franciapirítós. Írd be a google képkeresőbe, ha nem hiszed.
2011. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
65%
a francia pirítós az édes bundáskenyér, nem?
2011. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
2011. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
53%
Majdnem minden reggel bundás kenyeret eszem, de nem tudtam, hogy ez a francia pirítós... Ha már a neveket kell értékelni, ez a "francia pirítós" egy elég sznob név :)
2011. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

A bundáskenyér = francia pirítós, ez 100% biztos.

Nem a google képkeresővel kell tájékozódni és akkor más is tisztában lenne ezzel. Az hogy ez édes, vagy sós az mindegy. A bundáskenyér igazi neve a francia pirítós.


És én ezt nem értem hogy lett ez másoknak melegszendvics mikor ahhoz abszolút semmi köze nincs. És engem ugatnak le meg néznek hülyének mindig, azért mert ők tudatlanok.

2011. máj. 3. 16:03
 9/29 anonim ***** válasza:
88%

Hűűű, a tapló parasztja! Keveri a francia pirítóst a melegszendviccsel?! Azta... Tényleg nagyon idióta dolog4


Szeretem azokat, akiknek itt kezdődik az iditotizmus. Nehéz életük lehet: mindenki teljesen kretén, csak ők nem.


Nem, én sem tudtam, hogy a bundás kenyér a francia pirítós, de ha engem kérdeztek, a bundás kenyér kurv@ra nem pirítós-jellegű... Ez csak valami ráragadt név, azok közül a kaják közül, amiket mindenhol ismernek, de egy nemzet kisajátította.

2011. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem azzal van bajom ha valaki nem tudja, de ne engem nézzenek már hülyének azért mert én tudom hogy igazam van. Ők meg még csak utána sem néznek és terjesztik a hülyeséget, aminek semmi valóság alapja.
2011. máj. 3. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!