Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pudingból, piskótából milyen...

Pudingból, piskótából milyen variációk léteznek?

Figyelt kérdés
Le kellett szaladnom a boltba tojásért. Persze csak olyan tojás volt, ami szombaton lejár. Maradt kb 6 tojásom. Meg van itthon pudingpor. Gondoltam csinálok valami pudingos piskótát. De még soha nem csináltam ilyet. Van valami ötletetek?
2011. máj. 4. 14:03
 1/5 anonim válasza:
48%
hát gondolom te nem ilyenre gondolsz, de ami a legegyszerűbb ha főzöl pudingot jó sűrűre és belerakosgatsz piskótát,isteni tud lenni és tényleg szinte semmi elkészíteni :)
2011. máj. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%

első vagyok, találtam még recepteket, ezek is jól hangzanak, tényleg egyszerűk! én is ki fogom valamelyiket próbálni :)


[link]


[link]


mondjuk szinte ugyanaz, de picit másképp van írva, másfélét nem nagyon találtam, de remélem segítettem!

2011. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Süss egy 6 tojásos piskóta lapot, és kend meg az elkészített pudinggal. Ha van otthon valamilyen gyümölcsöd (eper, málna, meggy, banán, stb.) szórd meg vele és tekerd fel. Hamar megvan és szépen szelhető.
2011. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia készíts gyümölcstörtát, azaz gyümölcstortaformába piskóta 6 tojásból, a mélyedésbe önts 2 zacskó pudingporból főzött pudingot, tetejére gyümölcs esetleg ha van otthon gyümölcslével/szörppel ízesített zselatin
2011. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a tojás nem tudja, hogy mit pecsételtek rá. nem fog másnapra megmurranni.nyugodtan használd fel bárminek szombat után is.

ha biztosra akarsz menni, mielőtt beleteszed valamibe,üsd fel egy pohárba.

ha nem büdös akkor jó!!

2011. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!