Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolti levelestésztát hogyan...

Bolti levelestésztát hogyan szoktátok megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél belőle csinálni?

Kiolvasztom, ha lusta vagyok, csíkokra vágom, megkenem tojással, csak a tetejét, különben nem jön fel, reszelek rá sajtot, vagy szezámmagot, és megsütöm.


Ha macerásabbat akarok, akkor kinyújtom ismét, felvágom kockákra, teszek bele lekvárt, összehajtom, megsütöm.


Vagy veszek virslit, hosszában felezem, (frankfurti, ezért amúgy is vékony), felszeletelem három felé, mustárt a tésztára, bele a virslit, és megsütöm, mehet rá sajt, szezám, kömény, bármi.


Van egy sajtos receptem, besamelmártást kell főzni, bele lilahagyma apróra, krémsajt, só, bors, ezt a keveréket teszem bele, és megsütöm.


A virsliset készítheted ketchuppal is, de úgy is, h vékony csíkokra vágod, és a virsli köré tekered.


Abszolút olcsó recept, a legolcsóbb párizsi kislyukun lereszelve, kevés tejföl, só, bors, és kész a húsos hasé.

2011. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)El is kezdem csinálni a sajtos és virslis receptedet:)
2011. máj. 6. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Drukkolok, h sikerüljön:)
2011. máj. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv!

Előttem jókat írt nagyon a hozzászóló! Az jutott még eszembe, hogy nálunk van, aki nagyon szereti a csípőset... neki csípős ajvárral kenem meg a csíkokat és rá sajt meg esetleg oregáno.

2011. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!