Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincs muffin papírom nagybaj?

Nincs muffin papírom nagybaj?

Figyelt kérdés
szeretnék csinálni holnap, de nincs papírom, anélkül is kijön a formából?
2011. máj. 8. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, ha előtte alaposan kivajazod, és a formát a mélyhűtőbe teszed, amíg a tésztát csinálod. Így megdermed rajta a vaj, nem folyik el.
2011. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól kivajazod és kilisztezed a formát, tuti nem ragad bele. Én is mindig így csinálom.
2011. máj. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi az igasság az hogy nem bírom kivárni míg holnap délután meghozza párom a papírt :)
2011. máj. 8. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam, ha nincs papír, hogy bevajazom és zsemle morzsát szórok bele, persze nem sokat, csak amennyi rátapad, tehát fordítsd meg és szórd ki belőle, és csak annyi maradjon benne, ami beleragadt. Persze ez a muffinra rá fog tapadni, de szinte észrevehetetlen.
2011. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 8. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem baj.Ha Silviával(vagy nem tudom nálatok hogy hívják a papírtörlőt)kikened olajjal és még lisztezni se kell.
2011. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, ha van egy kis időd babrálni,alufóliából vághatsz ki kb 12 cm átmérőjű korongokat duplán. ezeket egy üvegpohár aljára simítod, hogy felvegye a formáját, és kész is van egy kis kehely. persze ezt is ki kell olajozni és úgy beletenni a tésztát.

néha jól jön egy kis praktika.

üdv.

2011. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!