Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meg romlik a torta a nagy...

Meg romlik a torta a nagy melegben?

Figyelt kérdés

Hétvégén elutazom és készíteni szeretnék egy tortát, de nem tudom, hogy hozzá kezdjek e. Busszal megyek az út 1,5 óra. De attól tartok, hogy mire odaérek megromlik. Szülinapra csinálnám, mert nem tudom mit vegyek. Jó ötlet ez?

(fekete erdő torta)


16/L


2011. máj. 31. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Készítsd el hamarabb. Csomagold be folpackba és fagyaszd le.Ha tejszínes a teteje,akkor csomagolás előtt szúrj az oldalába néhány helyen félbetört szívószálat. Az tartja a fóliát,és a díszités nem sérül. Amikor indulsz,akkor vedd ki,mire odaérsz ehetőre olvad,és nem romlik meg.
2011. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fekedeerdő torta 1000% hogy megromlik ebben a nagy melegben, meg a tejszín is szétcúszik benne.Inkább válassz egy csokitrortát, annak nagyobb az esélye, hogy kibírja a másfél órás zötykölődést a buszon.
2011. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd bele legalább 2 db hűtőtasakba amibe tegyél jégakut.. Szerintem belefér.
2011. máj. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem másfél óra alatt nem romlik meg semmi, és ha előtte hűtőben is volt, akkor meg semmiképp.

A fagyasztást nem javaslom, mert felolvadás után megváltozhat az állaga. Elég jól lehűteni 0 fok közelébe, de ne fagyjon.

2011. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szombaton a nagy melegben küldtem az unokáimnak egy tejszínes gyümölcstortát,fagyottan. Még nem olvadt ki,mire célhoz értek vele. Nem lett semmi baja.
2011. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

áhh ne készísd el, megromlik

inkább csinálj kókuszgolyót, linzereket, péksütit, kekszeket, ezekből is vannak gusztososak és ezek el is állnak

ezek pl szülinapra is kitünőek, biztos lesz aki majd hoz tortát a linzerek, kisebb kínálgatni való sütiknek is fognak örülni

[link]

vagy csinálj egy egyszerű piskótát sok sok gyümölccsel, magvakkal, tetejére porcukor, fahéjas cukor

vagy ez is nagyon jól néz ki

[link]

könnyű elvinni és nem fog megolvadni, romlani

2011. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!