Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csoki- és vaníliakrémes sütit...

Csoki- és vaníliakrémes sütit meggydarabokkal kért tőlem a családom, adnátok ötletet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 21:10
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Én például úgy csinálnám,hogy készítek egy egyszerű piskótát,főzök csokoládé és vanília pudingot,a pudingokhoz külön-külön keverném a meggyet és a piskótába tölteném rétegezve...piskóta->vanília->piskóta->csokoládé...és így tovább...:) remélem segítettem!
2011. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Mivel hirtelen ilyen recept nem jut eszembe, agy elmondom én hogyan állnék neki.


Csinálnék két piskótát, az egyik kakaós a másik vaníliás lenne. Főznék kétféle pudingot, az egyik csokis a másik vaníliás lenne. Először mondjuk a csokis piskótát tenném le, majd menne rá a vaníliás puding meggydarabokkal, aztán jönne a vaníliás piskóta, rá pedig a csokis puding szintén meggydarabokkal. A tetejére is rakhatsz egy réteg piskótát, csak hogy egyenletes legyen. Én a végén jól felvert tejszínhabbal vonnám be az egészet és szépen díszíteném meggyel és csokival.


Hirtelen ez jutott eszembe, de lehet, hogy van rajta kivetni való(azt azért elmondom, hogy itthon többnyire olyan sütiket sütök, amiket én találtam ki, tehát nem recept alapján, csak nekiállok és csinálom és eddig nem volt rá panasz :)

2011. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmire gondoltam én is!
2011. jún. 2. 07:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!