Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pulyka alsó szárny részéből...

Pulyka alsó szárny részéből mit lehet készíteni levesen kívül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 09:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Fokhagymásan szoktam megsütni.
2011. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kissé megborsozva, enyhén megsózva kevés zsiradékon berakod alufólia alatt a tepsibe sülni. Amíg sül, egy bögrében kikeversz kb 3 ek. mézzel ugyanennyi mustárt, ha van otthon worcestersire szószt önts hozzá, ha nincs, szója szószt. Jól össze kevered, és mikor már a szárnyak valamennyire megsültek, ráöntöd, fólia nélkül sütöd még egy kicsit. Isteni csemege. Jó ropogósra sül és nagyon érdekes ízharmónia az édeskés keverékkel.
2011. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
panirozni,es krumplipurevel ,egy kis uborkasalatat melle mm finom,vagy kipiritani sutoben:))
2011. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is csak sütöm.ha megsült kicsontozom,főzelékek mellé nagyon finom, és jó fokhagymás zsírja is marad, persze, ha zsírban sütjük.

de kicsontozva, ledarálva, utána nyomva pár keménytojás,

majd egy kis zsírban megdinsztelt hagyma, tejföl, mustár bors, majoranna ,kis pirospaprika, nagyon finom húspástétom lehet belőle.

2011. jún. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De csak kettőm van, meg foghagymaporom, akkor végül is az egészet betehetem a sütőbe nem kell a legvégét levágni? Azért kérdem mert eddig csirke szárnyat vettem és a végét levesbe főztem...
2011. jún. 2. 09:46
 6/7 anonim válasza:

Knorr szárnyas fűszerrel, tepsiben sütve ( kicsit párolva), vöröshagymával, fokhagymával, répával, petrezselyemmel, krumplival összesütve nagyon finom.

Másik: Gyros fűszerrel megsütve, pici vízzel párolva, olyan puhára, hogy lejöjjön a csontról a hús, sütés után kicsontozni és gyrosként fogyasztható. pl.rizzsel, vegyes zöldsalátával, fokhagymás öntettel, vagy tortilla tekercsként, vagy pitába töltve, ki hogy szereti.

2011. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aham, szóval ha sok hagymával sütögetem a gáz fölött, akkor jó szaftos ropogós lesz, kipróbálom,főzelékhez !? KÖszi
2011. jún. 2. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!