Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a csirkemellet feldarabolom...

Ha a csirkemellet feldarabolom, megpárolom majd egy kis oliva olajban megsütöm és berakom a hűtőbe akkor lehet fogyasztani akár 4-5 nap múlva is? Nem gond?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én eddig úgy csináltam, hogy kisütöttem magamnak 4 kiló csirkemellfilét és beosztottam 1 hétre. Az íze kifogástalan csak azt hallottam, hogy egészségtelen, ha sokáig áll a hűtőben.. :S

Erre lennék kíváncsi, hogy ha gáz akkor miért?


2011. jún. 5. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Amig nem romlott az ize, meg nem büdös, addog nyugodtan lehet enni, semmivel sem rosszabb, mintha minden alkalommal fözöcskéznél.
2011. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! Megnyugodtam! :)
2011. jún. 5. 21:14
 3/6 anonim válasza:
Hát! Azért én legalább egy héten 2x frissensütném.Nem tart sokáig.
2011. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 4 kg. megérdemli, hogy heti 2x nekiállj! (Egyébként szép teljesítmény 4-5 nap alatt elfogyasztani a 4 kg-t)
2011. jún. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom testépítő a kérdező:) én nem vagyok az, csak egy dundi háziasszony, de én úgy csinálnám, hogy csontos csirkemellet vennék. otthon lefilézném,és a csontjából esetleg zöldségekkel, egy jó tartalmas alaplevelet főznék.

ebből az alapléből vennék ki a pároláshoz, utána sütném át alaposan a csirkemellfilét minimális zsiradékon.

így, párolva és sütve, semmi baja nincs egy hétig. de amikor egy porciót elővennék, újra egy kis alaplével melegíteném vissza, hogy az elvesztett nedvességet visszapótoljam.az alaplevet lehetne jégkockatartóba lefagyasztani, és mindig egy kocka saját természetes anyag

kerülne vissza a husiba.

olvastam, hogy a testépítők sok rizst is fogyasztanak, így az alaplé a rizshez is felhasználható lenne.

üdv-laikus nővér-

2011. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hobbi szinten csinálom a testépítést már másfél éve de úgy kb. 2 hónapja kezdtem ennek megfelelően táplálkozni a fejlődés érdekében.

Nagyon köszönöm a jó tanácsokat, majd akkor 2X sütök egy héten, nem szeretnék semmi hasmenést kapni..

2011. jún. 8. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!