Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütöttetek már alufóliában...

Sütöttetek már alufóliában adagonként ilyen "batyus" husit? Mit tettetek bele?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam: alufóliát megolajozni, rátenni kiklopfolt fűszerezett husit, erre krumplicikk, hagyma, meg még valamik, (erre a valamire kérnék ötleteket) erre pici tejföl, sajt, becsomagolni a batyut és be a sütőbe. Egy idő után kibontani, megpirítani a sajtot.

Remélem érthető voltam :)


2011. jún. 19. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gomba,máj,kukorica,pörkölt maradék,párolt karfiol,brokkoli,paradicsom,uborka.
2011. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már csináltam batyus húst, csak nem pont ezekkel a hozzávalókkal. Meg én nem klopfoltam ki a húst, hanem mikor még kicsit fagyos volt, kettévágtam (csirkemellet), így 2 vékonyabb szelet húst kaptam :) Volt, hogy hagymát karikáztam rá meg paradicsomot, volt, hogy ehhez jött még cukkini, sajt, stb. Mikor mi van itthon kimaradva és mi harmonizál egymással ízileg. Amit te fogsz csinálni, biztosan nagyon finom lesz. Pl. a paradicsom a tiédhez is jó (nálam), vagy gomba.
2011. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A gomba eszembe sem jutott de tök jó ötlet meg a kukorica is :)
2011. jún. 19. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy jótanács: ha szabadtűzön (parázson) sütöd, fólia helyett használj üres sörösdobozt.

Vágj az oldalára egy ablakot, bele a hozzávalókat - utána visszahajtod és így csomagolod fóliába. Kisebb az esélye, hogy odaég.

Sajtot és tejfölt a sütésnél ne adj hozzá, csak tálaláskor.

Nálam a füstölt szalonna kihagyhatatlan ebből a kajából.

2011. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én külön szoktam a húst, a tiédbe még tennék egy szelet szalonnát meg paradicsomot. Lehet olyant is, amibe a paradicsom helyett alma megy. Mellé apró krumplikat ugyanígy alufóliára, előtte kereszt alakban bevágom, és egy-egy kiskanálnyi zúzott fokhagymával, sóval kikevert vajat teszek a hasítékba. A krumplit héjastól sütöm, nagyon könnyen lefordul róla, ha megsül. Vagy a krumpliba vaj helyett camping sajt, bele apróra vágott snidling. Ehhez kell olaj a fóliára, a vajashoz nem. (Majd írd ki, hányra érjünk oda! :))
2011. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. sütőben szeretném csinálni, jobbnál jobb ötleteket kaptam :) Holnap tervezem ebédre, lehet jönni :)
2011. jún. 19. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké, cím nem kell, megyünk az orrunk után! Jó étvágyat! :)
2011. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszíves, hogy sikerült! :)
2011. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!