Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Házziasszonyok Help! Hogyan...

Házziasszonyok Help! Hogyan kell finom pörit csinálni csirke combból?

Figyelt kérdés

Vann 4 db csirkecombom,hagyma,paprika 1 szem pari,erős paprika,vegeta,bors,meg majoranna,pirospaprika.

Eddig félkész kajákat ettünk a párommal,de mondta h csináljak neki egy jó comb pörit.

Vmi jó recept?

Nem akarok beégni,és elrontani.


2011. jún. 22. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találsz egy raklap receptet.

2011. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

felejtsd el a vegetát és a majorannát. kis köményt tegyél bele.

megdiszteled a hagymát, rá a húst,paradicsomot,paprikát,pirospaprikát egy fokhagymát. kis köményt és sót.

lefededkis lángon megpárolod.

(én nem öntök alá vizet,enged a hús és a zöldségek eleget)

2011. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

egy jókora hagymát vágj össze kockákra. zsíron /olajon kezdd el párolni, sózd meg egy picit. ha zsírjára sült tegyél hozzá egy pici vizet, és fedő alatt párolt majdnem teljesen szét.

tegyél bele egy evőkanál pirospaprikát, egy kis vizet és tedd bele a combokat.ne legyen túl sok a víz, inkább mindig pótold egy picivel, hogy sűrű maradjon a szaft.

az erőspaprikából is vághaszt bele, ha szeretitek.

én egy kis őrölt köményt szoktam még beletenni, de egy csipet majoranna is jó lesz.

kb 40 perc alatt meg kell puhulnia a hisinak.

még egy tanács, mielőtt beleteszed a szaftba, éles késsel pár helyen szórd be csontig a combokat.

közben kóstold meg a szaftot, ha kell még sózhatod.

2011. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ja azt az egyszem paradicsomot is tedd bele:))
2011. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Szerintem ez így jó lesz :))

2011. jún. 22. 10:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg egy tipp,a hagymat pörköltnek ne vagd tul aprora,es ha teszel bele egesz paprikat,vagd kette v. vagd be,es akkor tedd bele mikor majdnem kesz,nem fö szet,es jobb az ize.
2011. jún. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!