Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok finom csirke recepteket?

Írnátok finom csirke recepteket?

Figyelt kérdés
vajas csirkét vagy valami fűszeres csirkét szeretnék, felkockázva és sültkrumplihoz szeretném. Ebben szeretnék segítséget kérni, mert nézegettem receptet de nem igazán nekem való:( köszönöm előre is:)
2011. aug. 5. 22:56
 1/3 anonim válasza:
74%
én néha simán beleforgatom lisztes borsos cuccba előtte besózom és kisütöm,mi nagyon szeretjük,egyszerű és gyors.
2011. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy ötlet!

Vajon párold a csirkét,szórj reá zöldborsót és "rengeteg "aprított petrezselyemzöldet!Majd hintsd meg egy kis liszttel és engedd fel tejjel!A "leve" tejszín sűrűségű legyen,forralás után!

Fűszernek elég egy kis fehér bors+ici-pici tárkony+ízlés szerint fokhagyma!Sózd természetesen!

Ezt a ragut keverd össze a sült krumplival!Hasonlóan a brassóihoz!

Azonnal fogyaszd el!:)

Minden jót!

2011. aug. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A csirkét süsd meg, készíts egy lecsó-alapot (szálára vágott vöröshagyma, zöldpaprika, majd bele a paradicsom), amikor már engedett egy kis levet (de még nem főtt teljesen szét), rakd bele a sülthúst, rotyogtasd össze. Ehhez akár belekavarod a sültkrumplit, akár csak mellé, én szeretem. De szoktam főtt rizzsel is tálalni.

(Ha szeletelt húsból csinálom, akkor előzőleg natúrszeletnek sütöm meg és úgy rakom bele a lecsóalapba)

2011. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!