Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a kukoricadarának lejárt a...

Ha a kukoricadarának lejárt a szavatossága 9 hónapja, akkor még felhasználhatom?

Figyelt kérdés
Soha nem ettem még, így nem tudom milyen izűnek kell lennie.Tejbe megfőztem, mintha lenne kicsi kesernyésebb utóize, de nem tudom, hogy az amúgy is ilyennek kell-e lennie.
2011. jún. 24. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
En egyszer lejart buzadarabol foztem es utana vettem eszre hogy kukacos volt fujjjj
2011. jún. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nem halálos,csak nemtúl finom.Kóstold meg máskor frissebben,én úgysem szeretem.De a volt hadi foglyok tudnának regélni róla,meg nagyanyáink.
2011. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem bogaras akkor jó. ha felöntöd vízzel, akkor feljönnek a tetejére a molykukacok, vagy egyebek, akkor gyorsan szabadulj meg az egésztől.

ja látom más főztél is beleőle ,ha főzés közben nem vettél észre idegeneket, akkor semmi baj.

amúgy nem olyan ízű, mint a búzadara. egyszerűen más.

2011. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
66%
Nekem teli volt kukackákkal a szezám-, len-, napraforgómagom, kukoricadarám, mákom. Megpirítottam, a kukacok nagyon elkezdtek izegni a melegtől.... aztán kenyértésztába bedagasztottam, megsütöttem, megettem. Extra protein, mi baj lenne a kukaccal? Ehető! Bear Grylls turbo kenyér.
2012. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így igaz.Csak a szemünk finnyás, a gyomrunk nem.
2012. okt. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!