Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főznétek ezekből?

Mit főznétek ezekből?

Figyelt kérdés

Fagyasztóból:egy tálca (1kilós) darálthús,karfiol,répa-borsó vegyes zöldség.Még van tarhonya,tészta,fűszerek,rizs,meg egyebek.

Ezeket találtam hirtelen felindulásból itthon,de nem tudom mit lehetne csinálni ebédre....

Adjatok tippeket,légyszi.

Köszi, 17/L


2011. jún. 29. 10:10
 1/9 anonim válasza:
100%

Ha van otthon nálad hagyma akkor ezt ajánlom.

A hagymát kockázd fel. egy kis lábasba fonnyaszd meg.Tedd félre.A tarhonyát tedd egy lábasba öntsd fel egy kevés vízzel, párold meg.Ha puha tedd hozzá a hagymát.Nagyon finom.De szerintem vegyes zöldségekkel is működik ;)

2011. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy bolognai spagettit készítenék,vagy pedig fasírtot zöldséges rizzsel. Ha szeretnéd küldök receptet is! :)


26/N

2011. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami rakott ételt pl rakott karfiol.Zöldságleves fasirozott,rizs.Rántott karfiol.Ha van par püréd akkoe paradicsomos húsgombóc.Spagetti.
2011. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csinálhatsz ilyet is: készítesz egy pörköltalappot, rá a darálthús, sózod, borsozod.

Elkészíted a tarhonyát és a végén összekevered őket. Olyan lesz, mint a tarhonyáspöri, csak darálthúsból.

2011. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

stefánia vagdaltat zöldséges rizzsel


rakott kariolt

2011. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Huu,köszönöm szépen,jó kis ötletek. :)

Az első tippet el sem tudtam volna képzelni,kipróbálom,tuti finom. :)

Spagetti nemrég volt,most az hanyagolnám,de mindenképp köszi.

Amúgy én is vmi rakottasra gondoltam.

Akkor uzsgyi,neki is állok vmit összerittyenteni.

Köszi nektek,és szép napot.

:)

2011. jún. 29. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom már elkéstem. Legközelebb (ha akarsz) csinálhatsz karfiol-pörköltet. Én ma azt főztem ebédre.

A karfiolt a karikára szelt zöldséggel ugyanúgy megfőzöm mint a pörköltet (+ zöldpaprika, + apróra vágott petrezselyem) és a végén a levét tejfölbe kevert liszttel sűrítem. Főtt rizs a köret. Imádom.


A darálthús ilyenkor nagyon jó töltött paprikának is.

2011. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a no-salty.hu -n van alapanyag kalkulátor ami megmondja, hogy a beírt dolgokból mit lehet készíteni!:D
2011. jún. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem késtél el.Tegnap megcsináltam életem első karfiolpörköltjét.Nagyon finom,nem is gondoltam volna. :) Még a szomszéd néni is megkóstolta. :)

Köszi az ötleteket.

Sziasztok,szép napot.

2011. júl. 1. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!