Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tökből finom ebéd? Volna...

Tökből finom ebéd? Volna kipróbált finom receptetek valamelyikből?

Figyelt kérdés

Kaptam jó pár darab tököt, cukkínit és patisszont. Viszont eddig csak rántva és főzeléknek készítettem el.


Csak egy kérés: gomba ne legyen benne! :)

Köszönöm!


2011. júl. 4. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
félbevágva, kimagozva mindegyik tölthető a hagyományos húsos-rizses töltelékkel. tepsibe tenni és vagy besamellel, vagy tejföllel leönteni, tetejére reszelt sajt. nagyon finom.
2011. júl. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolj a télre is, a tök és cukkini legyalulva mehet a fagyasztóba is egy kis kaporral.
2011. júl. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

a rizses-húsos töltelékkel szeletenként, illetve sosronként lerakva rakottasnak is elkészítheted.

a sajt a tejföl erre is finom.

2011. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a patisszonból köretet is szoktam készíteni. kb 2x2-es kockára vágom, egy kis zsiradékon megdinsztelem, és még az elején egy kicsit megecetezem, hogy ne málljon szét.

egy pici cukor rá, és ,ha van egy kis vágott kapor.

így magában is finom, de lehet tejföllel, joghurttal is

szaporítani.

pl a rántott cukkínihoz stb. is nagyon finom:)

2011. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a cukkini, a patisszon lecsónak is nagyon finom, pláne tojásosan.
2011. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tök:

[link]

Cukkini:

[link]

Patiszon:

[link]

2011. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
En a tokfasirtot is nagyon szeretem. Neten van fent egy csomo recept. :)Nekem bejott :)
2011. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
én cukkiniből szoktam csinálni krémlevest, tejszínesen, vagy tejfölösen, de finom még a cukkini fasírt, azt ugyan úgy csináljuk, mint a rendes husos fasírtot, csak itt a husi helyett megy a reszelt cukkini. De nagyon finom még a cukkinis lecsó is.:)
2011. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!