Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortát elkészíthetem ma ha...

Tortát elkészíthetem ma ha szombatra kell? Vagy inkább holnap csináljam?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kevés időd lesz holnap, esetleg süsd meg ma a piskótáját. Mélyhűtőben friss marad, holnap csak kiveszed, betöltöd a krémmel, díszíted és mehet a hűtőbe összeérni.

De a piskóta sem nagy dolog, a "legtöbb" idő maga a sülés ideje, kb.20-30 perc.

2011. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát ma még ne?Baja lenne a hűtőben is?
2011. júl. 21. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Lehet, hogy lesz, akinek bevált, vagy van valami trükkje, amit én nem ismerek, de az én tapasztalatom szerint a 2 (illetve szombatra 3) napos tortán már érezni lehet, hogy nem friss.
2011. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Romlott nem lenne, de érződne, hogy nem friss.
2011. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A piskótát simán megsütheted, nem lesz semmi baja! És ne tedd hűtőbe, se fagyasztóba, különben teleszívja magát nedvességgel és hűtőszaggal! Nem túl száraz, de szobalevegőn elvan szombatig. Letakarod, úgy mint egy kenyeret.


A krémjét pedig megcsinálod szombat reggel, vagy max péntek este.

2011. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél később csinálod meg, annál tovább bírja... OK, szombatra kell, de ha marad belőle vasárnapra, és ma megcsinálod, akkor már az a negyedik napja lesz...
2011. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi, piskótát ma csinálom a krémet meg holnap és akkor össze állítom.
2011. júl. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!