Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell grillezni mikróban...

Hogyan kell grillezni mikróban csirkecombot?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, fogalmam sincs, hogy mit kell vele csinálni. Gondolom, meg kell fűszerezni, vagy van még valami?
2011. júl. 24. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ahoz olyan mikró is kell ami tud grillezni
2011. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Besózod, egy éjszakát állni hagyod. Aztán grillezed, addig amíg teljesen át nem sül. A csont mellett érdemes bevágni és kiteríteni, hogy gyorsabban elkészüljön.
2011. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van normál sütőd, akkor inkább ezt próbáld ki, egyszerű, elronthatatlan és nagyon finom:


[link]

2011. júl. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Természetesen grilles mikróm van :P

Van gáztűzhely is, de azt inkább kihagyom. Nekem az már sok lenne :D

Szóval akkor más fűszer nem is kell rá?

2011. júl. 25. 22:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A fűszerezés úgy néz ki, hogy a só kötelező (íztelen lesz nélküle, főleg ha hipermarketben vetted), minden egyéb opcionális. Te tudod, mit szeretsz, de ha még nincs tapasztalatod, akkor elsőre próbáld ki, milyen simán.

Amúgy én azt szoktam néha csinálni, hogy megnézem a fűszerek hátulját, mindegyikre rá van írva, mihez ajánlják. Amin rajta van, hogy szárnyashoz, abból teszek rá, így biztosan nem lehet elrontani. :)

2011. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és paprikát semmiképp ne tegyél rá!!
2011. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! : )
2011. aug. 3. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!