Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A kész lecsót lelehet fagyaszt...

A kész lecsót lelehet fagyasztani? Ha nem ötletek a felhasználásra?

Figyelt kérdés
Kicsit többet csináltam, kidobni sajnálom, ötleteket várok,amúgy hány napig áll el a hűtőben,Köszi.
2011. júl. 26. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne hús akkor egy hétig is eláll.
2011. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha lefagyasztod nagyon össze esik ,,latyvatt lesz.

Pár napig tuti ehető marad,ha olyan edénybe rakod amit légmentesen zár,,pld. éthordó.

2011. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne fagyaszd le tényleg nem jó utána. pár napig a hűtőben eláll, utána süss ki pár szelet húst, csinálj egy kis tarhonyát és egyétek meg lecsós szeletként.
2011. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi,pont erre gondoltam én is!

Van rajta 1 tojás,kevés kolbász,meg virsli is..

2011. júl. 26. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
szuper lesz az két nap múlva is.
2011. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
eddig én mindig lefagyasztottam de akkor direkt nem főztem teljesen készre volt benne minden és tök jó volt sőt télire is szoktunk elrakni,csak akkor zsírral csináljuk semmi hús és ott is csak éppen megfőzve a tetejére meg zsírt öntünk,és az leszedjük amikor esszük.
2011. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Turmixold le, és így fagyaszd le.

Ha készítesz "üres" pörköltet, akkor engedd ki, tedd rá a húsra, rottyantsd össze, és egy kis keményítővel vagy liszttel sűrítsd be. Kész is a lecsós szelet.

2011. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!