Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány kalória van egy gyrosban?

Hány kalória van egy gyrosban?

Figyelt kérdés
100g egy kifli, valami sertéshús lesz benne.
2011. júl. 28. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
hát a gyros eleve nem kifliben, hanem pitában van. Amúgy mi csirkével szoktuk csinálni és úgy sokkal sokkal könnyebb kaja lesz, mint sertéssel. próbáld ki úgy, és nem lesz hízlaló. :)
2011. júl. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy 500-600 kcal.
2011. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mi kiflibe szoktuk általában, vagy tortillába. A büfék is kifliben árulják. Am általában csirkemellből csináljuk, csak most nem mert a fater nem szereti annyira. ;)

am köszi a válaszokat!

2011. júl. 28. 08:37
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
hát én még egy büfét sem láttam ahol kifliben árulják XD vagy tálon vagy pitában szokták:D nah mindegy..am sztem is 5-600 kcal lehet
2011. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Levander válasza:
82%

Én a gyrost mindig csirkehússal kérem. Utálom, ha csak sertéssel vásárolható...


Amúgy a sok zöldség miatt jó kis étel. Alaposan telít, én utána 7-8 óráig nem is kívánok ételt. :)


Az egyetlen baja a pita, ami bizony hízlaló étel. :)

De még mindig jobb választás, mint egy Mekis hamburger...

2011. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ti am hol laktok h nem hallottatok még kiflis gyrosról? :)

Nyíregyházán szinte minden büfében van kiflis gyros, am van pitás is, de népszerűbb a kifliben.

A tortilla is elég hizlaló, egy nagyban, ami 100gramm körül van, abban 325kcal van.

Azért gondolom ha nem tortillába, hanem kiflibe töltöm, akkor valamivel csak kevesebb. :)

Amúgy a Mtro áruházban, de még sok más helyen is van csomagban gyros kifli direkt erre a célra, rá is van írva h gyros kifli, 4db-os.

2011. júl. 28. 11:57
 7/10 Troll1108 válasza:
100%
Kit érdekel? Nem kevés kajával, hanem sporttal kell kontrollálni a testsúlyt. Mondjuk ez nem jelenti azt, h sport mellett megehetsz egy bödön zsírt. Egy gyrostól nem fogsz elhízni.
2011. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
54%
Nem egy mai poszt, de azért pontosítsunk! csak sporttal nem lehet fogyni, ez tény. A diéta adja a 70%-ot, mozgás már csak 30. A gyros meg nagyban függ attól, hogy milyen a tortilla, vagy kifli. Ha teljes kiőrlésű, vagy rozslisztes (nem színezett fehér, hanem rendes rozs), akkor nem vészes. A húsnál a csirke előny - főleg, ha csirkemell -, alacsony zsír, magas fehérje. Csak a tocsogós zsírt/olajat kell száműzni, és egy teljesen egészséges, tápláló kaja lesz belőle (nevezhetjük diétásnak is).
2013. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Levander válasza:
18%

Akkor ennyit is lehetne pontosítani, hogy az emberek nagyjának nem az étkezéseivel van problémája, nem azzal, hogy sokat esznek vagy semmilyen ételeket, hanem azzal, hogy nem mozognak. Fél óra séta sem mozgás, az csak mondjuk az éjszakai jó alváshoz segítség... Aki nem mozog komolyan legalább egy-másfél órát hetente többször, az éhen is halhat, akkor sem fog lefogyni egészségesen...

Szóval inkább 70% mozgás és 30% étel...

2013. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Rosszul mondod, 70 taplalkozas, 30 mozgas.
2015. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!