Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek ez csirkemellel...

Szerintetek ez csirkemellel is jó lenne, vagy az túl "sok" egy levesbe? Combbal az igazi? Van lényeges különbség?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok nagyon..


[link]


2011. júl. 28. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Levest mindig húsos csontból érdemes csinálni. Meg a másik, hogy a csirkemellnek semmi íze nincs, íztelen lenne tőle a leves. Minden szempontból jobb a comb.
2011. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó, és hogy tudom leszedni a combot a csontról? :D
2011. júl. 28. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:

nemhogy túl sok, hanem inkább kevés lenne csirkemellből, mármint az ízt, a tartalmat tekintve.ha lehet, maradj a csirkecombos változatnál.

mellből is lehet, de sokkal "diétásabb" és íztelenebb lenne.

2011. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Késsel levágod :) ez a módszer egyébként univerzális, bármilyen hús és csont esetén alkalmazható :)
2011. júl. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ragulevest talán lehet a mellből is, mert itt a zöldségfélék is jó ízt adnak.Van aki csak a mellhúst használja,mert azt szeretik.
2011. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hegyes éles késsel a csont mellett bevágod és mindig haladsz tovább, míg elváli a csonttól.ha dopla combot veszel először a hajlatnál kell elvágni, utána csontozni.
2011. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csirkemellel még könnyebb dolgozni :)
2011. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi minden ilyesmit csirkemellből csinálunk, a család nagy része csak azt eszi meg a csirkéből (én is). Szerintem nem lesz íztelen, de relatív (pl szerintem a comb kifejezetten rossz ízű).

2011. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!