Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Reklámban láttam a zöldborsófő...

Reklámban láttam a zöldborsófőzelék, és a burgonyafőzelék "zacskós" alapokat. Nem túlzás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Aki csak egy kicsit is jártas a "főzőtudományokban" tudja, hogy ez felesleges!

Mi a véleményed?


2011. aug. 9. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek! De aki annyira bénácska, hogy egy főzeléket nem tud elkészíteni az egye csak a moslékot. :)))
2011. aug. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
idegesítenek ezek az instant cuccok...krumplipüréhez,főzelékhez,rántott húshoz..minek? aki meg akar tanulni főzni,az meg tud, nem kellene ennyire megkönnyíteni a dolgot..mondom úgy h 19 éves lány vagyok. én szeretek és tudok is főzni, nem olyan nagy dolog az..
2011. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Minden szart el lehet adni, mindenre van palimadár.
2011. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Láttam már tojásrántottát is dobozosat, csak bele kell önteni a forró olajba, már el van keverve és füszerezve.
2011. aug. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is teljesen felesleges. A főzelékeket amúgy sem füszerezzük agyon, az egyik legegyszerűbben elkészithető ételek. Én már üzletben láttam előbb mint a reklámban és igen elcsodálkoztam rajta, hogy erre ki lesz vevő. Még a főzésben kevésbé jártas fiam is azt mondta, hogy ez teljesen felesleges dolog.
2011. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Annyira durva, nem is tudok mit mondani erre, ez gyakorlatilag instant habarás!!! Lehet, hogy finom, de hogy nem éri meg az árát az tuti.
2011. aug. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nemrég a húsleves alap "valamivel" nem voltam kibékülve!

Csak hús kell, meg zöldség, néhány liter víz és kész is!Óriási!

Ha csak sót hintesz bele,meg egy kis egész borsot pont ott vagy,enélkül is!A nagyi meg a papi boldogan mosolyog a tányér felett!Rosszul vagyok attól hogy hülyét akarnak csinálni az emberekből!Sajna sikerül is valakikből!

2011. aug. 9. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Én is ugyanezt gondolom, bár én először a rakott krumpli alaptól borultam ki... ennyire rászedhetőek az emberek?

Kb. 300 Ft-ért megvesznek egy ilyen alapot, ami igazából csak egy fűszerkeverék és Ő maga ugyanolyanra vagy finomabbra meg tudná csinálni..

2011. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is hülyeségnek tartom. Bár zavarni nem zavar. Aki akarja hát egye. Én a szagától is rosszul vagyok. Egyszerűen megérzem az étel illatán ezeket a mű dolgokat és már nem is kell. Tény, hogy a sok tartósítószer függőséget okoz. Valahogy be kell vinni a szervezetbe azoknak akiknek szüksége van rá. Ezek a kaják kifejezetten alkalmasak rá.
2011. aug. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tehát nem vagyok egyedül a "gondommal"!:)

Köszi az eddigi válaszokat!

2011. aug. 16. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!