Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Daralt pulykacombbol dietas...

Daralt pulykacombbol dietas huspogacsa? Hogyan?

Figyelt kérdés
Olyan 70 deka lehet. Vmi fasirtszerut szeretnek, kenyer nelkul. Salata lenne melle.
2011. aug. 10. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, mint a hamburgert, én tegnap darált pulykamellhez adtam 1 egész tojást, sót, kis fehérborsot, de mehet bele ízlés szerint más fűszer is, majd kevés olajon teflon serpenőben kicsit kilapogatva megsütöttem, ez igazán diétás volt. :-)
2011. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azért raknék bele valamennyi zsemlemorzsát (kenyérbél helyett), egy kis apróra vágott petrezselymet, só, bors, zúzott fokhagyma. A gombócokat kicsit meglapítva és sütés előtt zsemlemorzsába forgatva, biztosan nem hullana szét.

A 70 dk húshoz 2 db. tojást tennék.

2011. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Végül raktam bele 1 tojást, sót, borsot, fokhagymát és zöldhagymát. Tepsiben sütöttem, oliva olajjal néha megkentem. Finom lett.
2011. aug. 10. 20:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Egészségedreeeeeeeeeee :))))
2011. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!