Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi ennek a sütinek a neve?

Mi ennek a sütinek a neve?

Figyelt kérdés
Lakodalomba ettem ezt a sütit,de senki nem tudta a nevét. Egy vendég szerint Éva szelet de rákerestem neten és az Éva szelet a közelébe sincs ennek. A süti fehér piskóta alul felül és középen massza van ami meggylével van átitatva szerintem. Tetején vékonyan baracklekvár van és kókusszal van meghintve. Ha ismeritek akkor a receptet is szeretném elkérni! :)
2011. aug. 22. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Süss ki két piskótalapot tegyél közéjük meggyes krémet kend meg a tetejét baracklekvárral és szórd meg a tetejét kókuszreszelékkel! Minek a nevét tudni ha eltudod készíteni?


Vagy csinálj meggyes krémest.

2011. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is Éva szeletnek hívják,és így kell kérni a cukrászüzemben is.
2011. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A töltelék az nem krém volt hanem valami gyúrt massza. Az sem biztos,hogy piskóta volt,lehet olyan tészta mint a _Katókának van. Azért kellene a recept,hogy tudjam miből áll a massza a közepébe. Amúgy meg ha nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább ne írj! Köszi
2011. aug. 22. 13:06
 4/7 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak!

Amit én találtam Éva szeletet az valami csokis izé volt és három tésztája volt,mindhárom más alapanyagból:(

2011. aug. 22. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan,mint amit írtál,és Éva szelet a neve a cukrászüzemben.
2011. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A kreativitásodon múlik, hogy meg tudod-e csinálni. Előre bocsátom, hogy nem ismerem a süteményt, amiről írtál, kinézetre olyan lehet, mint a puncs szelet. A közepébe a masszát akár háztartási kekszből is elkészítheted meggylével egy kevés margarinnal, porcukorral(esetleg vörösborral) A masszát, ha rátetted, azt is kend le lekvárral, másképp a felső lap szeleteléskor leválik.
2011. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. aug. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!