Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami jó, bevált répás...

Valami jó, bevált répás muffin recept? :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, most nézem , hogy ennyi nap alatt nem kaptál választ. és én sem vettem észre a kérdést, pedig én igen gyakran sütök sárgarépás muffint.

hozzávalók.40 deka nyers répa kislyukon lereszelve, ez álljon egy kicsit, mert levet ereszt.

tészta:egy bögre tejföl, 2 tojás, 1 deci olaj,2 ek.méz másfél bögre cukor,2 bögre liszt egy csomag sütőporral keverve.a bögre 2,5 decis.

reszelt citrom vagy narancshéj, kb 10 deka mazsola, egy kis fahéj.

a nedveseket előbb kikeverjük,beletesszük a cukrot,a sütőporos lisztet, a mazsolát, citromhéjat,majd a kicsavart sárgarépát.(a levét idd meg:))

nokedli sűrűségű masszának kell lennie.

én papírkapszlikba töltöm, 3/4-ig.előmelegített sütőben tűpróbáig sütöm.

először a családnak meg sem mondtam , hogy miből készült,majd mikor mind elfogyott, akkor közöltem, hogy répás.

azóta kérik is a répás muffint:)))

üdv.

2011. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:). kifogom próbálni!!
2011. szept. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!