Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit szoktatok ilyenkor főzni?

Mit szoktatok ilyenkor főzni?

Figyelt kérdés
Jövő héten 3 napos gázszünet lesz. Kedd déltől,péntek délig. Egy napon szerintem megoldjuk az ebédet étteremből,de mit főzhetnék előre,ami 2 napig fogyasztható?
2011. aug. 31. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Látom hasonló a problémánk. Ha nem gond csak azért írok, hogy innen is lehessen ötletem. Az utánad jövő kérdést én írtam.
2011. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem gond. :)
2011. aug. 31. 11:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Sőt már adtam is neked tippet. :)
2011. aug. 31. 11:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Ha megfagyasztod, akkor bármi eláll ennyi ideig. Ha nem lesz áramszünet is, akkor a mikróban ki tudod olvasztani. Mi a tejbegrízt és pudingot eleve mikróban főzzük.
2011. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lefagyaszthatnám(na de mit?),csak nincs hely a fagyasztómban.
2011. aug. 31. 11:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hűtőben minden főtt kaja eláll 3 napig, akármit főzhetsz
2011. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

töltött káposzta, töltött paprika, rakott krumpli, rizseshús, tarhonyáshús, zöldborsóleves, zöldbableves, spenótfőzelék, sült hús, rakott karfiol, töltött zöldségek, paprikáskrumpli, gulyásleves, bolognai, mákos, diós, lekváros tészta

krumplistészta, káposztás tészta

paradicsomos káposztafőzelék

stefánia vagdalt, sült oldalas, lecsó

2011. aug. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
töltött káposzta, levesek, rátott husi. de esetleg kérj valakitől kölcsön 1 rezsót és azon lehet főzni is akár.
2011. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!