Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tejszínes fokhagymás csirke...

Tejszínes fokhagymás csirke mellé milyen saláta illik?

Figyelt kérdés

Vendégeknek lesz és én mindig csinálok "sima" köretet (jelenleg rizsre gondoltam) és salátát az ebédhez....

Még odáig sem jutottam hogy az ecetes saláta öntet vagy inkább valami "tejtermékes" illene-e hozá jobban....vagy simán zöldség...de akkor is milyen....segítsetek


2011. szept. 1. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
hát, én emellé savanyú ubokát vagy kovászos uborkát tudnék elképzelni, friss salátát nem igazán
2011. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ecetes salátacsíkokat mondanék.

Esetleg párolt vajon megpirított vegyeszöldséget.

2011. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tejtermékes (tetszik a kifejezésed!!) nem illik hozzá, mert a csirkén már van.

Sima leveles salátát vagy vegyes zöldségeset adnék hozzá, de csak ecetes-olajos öntettel.

2011. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Görög saláta vagy Sopszka saláta :)
2011. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

A Sopszka az milyen nem találom....

2011. szept. 1. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:

AMit én ismerek (Várnában tanultam egy bolgár családnál): uborkát héjastól elöször hosszában 1 cm-es szeletekre , utána csikokra majd kockákra vágsz, paradicsomot szintén kb 1 cm-es kockákra. Hagymát ( a legjobb a lilahagyma, vagy zöldhagyma) finomra darabolsz. Mindent beleteszel egy tálba, kevés sót szórsz rá és fél órát állni hagyod.

UTána a leve nélkül kisebbtányérkora adagolod (amikor enni akarjátok), és kevés juhtúrót reszelsz a tetejére.

Ezt ott elöéletnek fogyasztják, de könnyü vacsorának is jó.

2011. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
uborka
2011. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!