Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány fokon használjátok a sütőt?

Hány fokon használjátok a sütőt?

Figyelt kérdés
Nekünk az előző lakásban egy ősrégi gáztűzhely volt, nem volt rajta fokozat, semmi. Úgy sütöttem vele. Most vettünk egy elektromos sütőt, és nem tudom, hány fokon süssek benne?! Ma pl. tejszínes csirkemellett sütnék, ami az előző sütőnkben kb. fél óra volt. Hány fokra állítsam, hogy kívül ne égjen, belül pedig ne maradjon nyers?
2011. szept. 7. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindent 5-ös fokozaton sütök gázsütőn, ez 180-200 fok. Szóval szerintem állíts be egy 190 fokot :D
2011. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én is 200 fokon sütök szinte mindent,de figyelgesd,mert más idő kell neki.De hamar megszokod.
2011. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én meg 150-en sütök mindent, valami nem jó benne, mert ha magasabbra teszem, nagyon éget, így viszont tökéletes.
2011. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tejszínes csirkemellet légkeverés nélkül 180 °C-on sütném, légkeveréssel 150-160°C-on
2011. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!