Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyrost pontosan milyen húsból...

Gyrost pontosan milyen húsból érdemes csinálni, hogy finom legyen?

Figyelt kérdés
Mindenféleképpen csirkéből vagy pulykából akarom, de nem tudom hogy mellből vagy combbol! Tapasztalatokat kérek.
2011. szept. 19. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Csirkemellből!!!!!!!
2011. szept. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

csirkemell.

egyébként a csirkemell kicsit szárazabb hús, a comb nyirkosabb. :)

2011. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csirkemellből.de mi szoktunk marhahúsból is
2011. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én szoktam mellből is ,de igazából én csirkecombfiléből szoktam, mert az nem olyan száraz
2011. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Általában pulykacombból szokták csinálni.
2011. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én azt hallottam hogy a csirkemell száraz (ahogy írta valaki) és ezért érdemesebb combbol csinálni.
2011. szept. 19. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

emberlábból a legfinomabb :D még annó voltam kinnt kalandoztam brazília őserdejében, mikor egy kannibál törzsben voltam, elsőnek engem is leakartak vadászni mert elvileg veszélyt jelentettünk a törzsre, de a társam aki velem volt(lehet idegen vezetőnek is mondani) már párszor járt a törzsbe és mondta csak túrázó vagyok.. 2napot voltam ott és 2.nap reggelén hoztak nekem reggelit a helyiek, elkezdtem falni mert volt nálam kenyér és nagyon finom volt, aztán kérdezem miaz és mondták hogy leesett egy kisebb hegyről az egyik törzslakó, kitörte a nyakát, és vmi szent áldozás miatt, meg kell enni a testét, kicsit érdekes volt ugyanis úgy hallottam a kannibál népekre nem jellemző hogy megsütik a húst de itt igen.. kicsit ideges voltam, de utána gondolva egész jó volt :D:D de nem kattanok rá..

38/F

2011. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönjük ezt a remek történetet de ez hogy csatlakozik ide?:)
2011. szept. 20. 19:13
 9/9 anonim ***** válasza:
bárányból
2011. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!