Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tényleg ciki? Aprolékok...

Tényleg ciki? Aprolékok felhasználása?

Figyelt kérdés

A nagynénim,azt mondta,ha valaki,a szárnyasok,aprolékából,hozza kiaz ebédet. 1 az elszegényedés jele,2 nem tudja a konya pénzt beosztani.

Szoktam,vennia piacon,liba nyakat,pulyka nyakat,csirke aprolékot. Vagyis minden féle szárnyas alkatrészt: Persze nem ccsak ilyeneket eszünk,marhát,tyukót,nyulat, stb.

A család még szerti is ezeket az aprólékból,készült ételeket.


2011. szept. 29. 10:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont úgy mondanám, hogy ügyesen beosztod a konyhapénzt, és tudsz spórolni.
2011. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon szeretjük az aprólékból készített ételeket=)
2011. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki! Mi is nagyon szeretjük az aprólékokból készült ételeket, pl. egy jó kis csirkeaprólék leves, raguleves is isteni finom tud lenni vagy egy jó pörkölt. Ne hallgass a nagynénidre, butaságokat beszél!
2011. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is vannak családtagok, akik kifejezetten szeretik a szopogathatós alkatrészeket, így mindig kerül a levesbe, pörköltbe aprólék is.

egy jó becsináltleves csak csirkeaprólékból finom:)

a nagynéni pedig ossza be a saját pénztárcájában lévő forintjait.

2011. szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem úr aki nem pazarol"


miért kéne mindent kidobni ami nem szimpi,a kínaiak még a disznóméh-et meg belet is megeszik és hol tartanak,hát kicsit előrébb,jó nyilván nem ennék meg mindeni mint mondjuk kutya de nem kell pazarolni főleg ha finom.

mi imádjuk a pejslit=disznónyelv -szív -tüdő

2011. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már miért volna ciki? Pont nem az elszegényedés jele, hanem hogy tudsz spórolni. nem lehet minden nap bélszínt enni. Az aprólékból készült levesek egyébként is nagyon egészségesek a sok zöldségtől és a hús is sovány. Ezeket az ételeket a régi öregjeink találták ki, soha semmit nem dobtak el az állatból. Ezért van annyiféle sertés és szárnyas ételünk. Én imádom lerágcsálni a nyakat és a szárnyat :-)
2011. szept. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi A válaszokat.


A férjem pl,megse eszi a tarhonyás húst ha nem,pulykanyakból van.

a piacra járésért is megszólt : Tök jó azonosan gondolkodtok,velem. A piacra azt mondta,hogy oda az ő korosztálya jár a fiatalok,járjanak a multikba.

2011. szept. 29. 10:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek. Egyébként nem ciki. Én is a csontosabb részeit szeretem inkább.
2011. szept. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem a csirke far-hát, ez sütőben lesütve! Minden combnál istenibb!


Másik kedvencem a csirkeraguleves. Abba is csak aprólék kell, főleg nyaka, meg háta, de nagyon finom, s pont ezektől a legfinomabb!


Pulykanyaka pörköltet ettetek már? Nagyon finom!


Szóval mi a kérdés? :D XD

2011. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak piacon vásárolok. Rengeteg egyetemistát, fiatalt láthatsz ott vásárolni. Mert sokkal olcsóbb mint a hipermarket
2011. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!