Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szülinapi ebéd ötletek?

Szülinapi ebéd ötletek?

Figyelt kérdés

kissé "ünnepibb", kevésbé hétköznapi recepteket tudtok? elég a neve, rákeresek. nézegettem én is sokat de valahogy egyik sem fogott meg.. nem baj ha nehezebb megcsinálni, pár eszköz mondjuk nem áll rendelkezésemre ami egy átlag konyhában megtalálható, de lelkes vagyok és találékony :D

a lényeg hogy ne rántotthúst vagy brassóit csináljak, bár abban jó vagyok :D tavaly tepsis-mindenjóval megrakott husi volt, előtte pedig fóliás kis csomagok, de ezek olyan egyszerűek... ráadásul mindig a tepsis/sütőseket preferálom nemtudommiért, de azok olyan gagyik, nem? :( idén szeretnék valami jobbat, a tortát bezzeg mindig előre tudom :) köszi előre is!


2011. okt. 4. 18:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! végül is a halasat választottam (nagyon ízlett!:))), mmivel úgyis növelni akarom a halfogyasztásunkat (ma meg ez volt:D : [link]

a hidegtálakért és májért annyira nem rajongunk, de majd lakásavatóra valszeg hidegtálazunk, azért lementettem a recepteket, jók lesznek még :)) és köszi a jókívánságokat is :)

2011. okt. 23. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!