Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Zsir, vagy sütő papír?

Zsir, vagy sütő papír?

Figyelt kérdés

Képviselő fánk ? Multkor sütöttem képviselő fánkot. Sütő papira raktam őket ,de sajnos nehezen jöttek le . az összesnek kiszakadt az alja kicsit!!! Ti mire,teszitek ??

Hogyan csináljam ??

A sűtő papir jó minőségű volt.

Köszönöm a segitséget.


2011. okt. 5. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én még azt nem sütöttem, de azért írok, mert nekem majdnem minden nehezebben jön le a sütőpapírról(én is pont ezért próbáltam már jobb minőségűeket is) úgyhogy én vagy simán a tepsire teszem-és onnan ha le is ragad, könnyebben el tudom távolítani őket egy késsel, vagy vajazom a tepsit-ez ritkább.


De biztos ír mindjárt valaki, aki már sütött képviselőket, és kiigazít!

2011. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sem sütöttem még képviselőfánkot :), de ha sütőpapírt használok, arra is teszek olajat, attól függő mennyiségben, mi sül rajta (mosogatáskönnyítésként a krumplira rétegzett húst és a hurka-kolbászt is így sütöm, persze azt bővebb olajjal). Süti alatt csak kicsit kikenném a papírt, mint amikor rétest vagy pogácsát kenek, akkor vélhetően nem ragad le.

Remélem, azért tudtam segíteni, én is várom egy gyakorlott képviselőfánkos javaslatát!

2011. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én már csináltam képviselő fánkot, de nem csak ehhez, hanem minden egyébhez szilikonos sütőpapírt használok. ez van ráírva, azon belül most dr Packtól. nekem mindegyik sima sütőpapírral ilyen bajom volt, mint neked.
2011. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én őszintén szólva mindig felrúgom a levegőbe, és kettőt rápirítok lángszóróval. Bár sosem sikerül, ezért szerintem finomítanom kell a technikámon...
2011. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!