Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A TV paprikán láttam egy...

A TV paprikán láttam egy sajtos rudacska receptet, ha jól rémlik Bede Róbert csinálta. Miből mennyi kell bele, mi a pontos recept?

Figyelt kérdés
Ma van a KIslányom szülinapja, ma akartam megcsinálni a zsúrra, de sajnos a tv paprika honlapja nem jön be, így nem tudom ott megnézni. Az tuti, hogy nem egy könnyű kaja, sertészsír kell bele, meg kétféle sajt (trapista meg füstölt), élesztő, liszt, tojás, csak nem emlékszem a pontos mennyiségekre. :(
2011. okt. 13. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos, azt a receptet nem ismerem, de van egy jól bevált, nagyon finom sajtos rúd receptem, ha gondolod, szívesen leírom.
2011. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

ez az?


[link]

2011. okt. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez a recept volt az, köszi szépen! Közben már megtaláltam én is, még régebben (már el is felejtettem) kinyomtattam és ott figyelt a receptjeim között. Tészta már összegyúrva, most pihen kicsit. :) Köszi még1x!
2011. okt. 13. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!