Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet olyan keksztekerc...

Hogyan lehet olyan keksztekercset készíteni, amelyik kívül fehér, és a tölteléke kakaós?

Figyelt kérdés
Tudjátok, amit a búcsúban lehet kapni. :)
2011. okt. 16. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem a bucsuban kókusztekercset lehet kapni

[link]

2011. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
A krémbe teszed a kakaót a tészta helyett..
2011. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
attól, hogy a krémbe teszem a kakaót a tészta helyet, még nem lesz fehér...
2011. okt. 16. 20:26
 4/9 anonim válasza:
Am amit a búcsúban kapni, az nem olyan, hogy a fehér meg a barna rész is ugyanolyan, csak a színük más?
2011. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a ledarált kekszet egy kis vajjal, cukorral és ha az állaga miatt kell, pl. tejjel állítod össze, akkor fehér marad. A tölteléket pedig kakóval, gesztenye-masszával, kávéval, vagy éppen meggybefőtt levéllel, rummal, vagy aromával színesítheted. Egymásra kened, feltekered és kész.
2011. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem a külső az mindig egy keményebb tészta, a belső meg picit lágyabb, krémesebb. Szerintem valami raffaello-tészta szerű lehet az a külső, hogy keményebb legyen.

Vannak itt raffaello receptek [link]

Én olyat csináltam régen ami szirupos, tejporos, de ahogy láttam van lisztet felhasználó is- lehet hogy attól(ha teszel bele azt is) kicsit keményebb lesz a tészta.

2011. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
a kókuszos részt úgy csinálod mint a kókuszgolyóét, a krémjét meg : kókuszreszelék, vaj, cukor, és ha kész akkor ráboritod a kakaós masszára és rátekered, pár órát állnia kell! Amúgy a recept fenn van a neten- Google-ba beírod h kókuszos tekercs.
2011. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(a "Nem, nem.." - az az előtte levőnek szólt!:))
2011. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a linkelt oldalról a Tejszinhabporos , a Raffaello GolyóK, a fehércsokis mand.recept, vagy a második oldal Raff. golyók 2.-es elnevezésűekből valamelyik jó lehet. Szerintem formázható állapotban kellene rátölteni a kekszes-kakaós tölteléket, és utána feltekerve rakni a hűtőbe, hogy a vaj már úgy szilárduljon vissza.

(mármint celofánon téglalappá a még formálható masszát, rá a kakaós és utána szorosan feltekerni a celofán segítségével)

2011. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!