Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kinek, milyen az igazi tyúkhús...

Kinek, milyen az igazi tyúkhúsleves?

Figyelt kérdés
Ki, mi lyen receptre esküszik? Esetleg kis csirkeaprólékkal, húsoscsonttal megbolondítva? Mondjuk az már húsleves. :)
2011. okt. 20. 15:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Házityúkból,bezöldségelve,egy kis sáfránnyal, és vegetaúát ,meg hasonlót elkerülve. Különben sem használom ezeket a mű vacakokat. Csigatésztát nálunk lehet házit is kapni egy kis boltban. De van amikor grízgaluskát főzök bele.
2011. okt. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Kapirgáló tyúkból, sok kertből szedett friss zöldséggel, aranyló sárgán, zsírpötyökkel a tetején. Semmi leveskocka!! Petrezselymes grízgaluskával, vagy hosszú házi cérnametélttel, vagy csigaésztával, bármelyik jöhet.


(már csorog is a nyálam egy ilyen leves után, megyek is és megmelegítem a kacsaaprólék levesem, mert megéheztem tőletek) :-)))))))

2011. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! :)
2011. okt. 20. 17:18
 14/22 bumbi02 ***** válasza:
100%

Csak hús és zöldség (plusz só,bors). Húsból csak tyúk (tyúkláb,nyak,.. igazából az egész:)) Aprólék is kerül bele nálam, zöldségek közül sárgarépa,fehérrépa,hagyma,karalábé, ha van pár kisebb gomba, krumpli, zellergumó..aztán had ússzanak a gyöngyöző vízben pár órát:)) Végén cérna metélttel befőzve:)


szigorúan vegeta és leveskocka nélkül!:)

2011. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 doboszoli ***** válasza:
100%
Mé' már? Hát a Lázár is zselével teszi teljessé a reklámban a húslevest.(hogy sz.rjon ikersünöket!)
2011. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nem tud, mert a segge összeragadt a zselétől:)
2011. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 bumbi02 ***** válasza:

na azon húztam fel magam...


Én is szakács vagyok - bár pályakezdő -, de szerintem egy szakács ne adja az arcát ilyen műdolgokhoz..

2011. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 doboszoli ***** válasza:
Nem akarom a dolgot túlragozni, de ha látom a reklámot, béketűrő létemre is ordíthatnékom támad.
2011. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ez melyik reklám, mit reklámoznak?
2011. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
egy egész csirke darabolva, ha belefő hozzá kevés egész burgonya és zöldborsó, esetleg kelbimbó még bele, vagy karfiol :) és persze a többi zöldség, ami kell és persze csigatésztával vagy grízgaluskával
2011. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!