Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mégis mit főzzek ma?

Mégis mit főzzek ma?

Figyelt kérdés
semmi ötletem nincs...ami biztos, hogy lesz benne csirkemell de ennyit tudok, segítsetek kérlek..boltba tudok menni úgyhogy jöhet minden kb, de máj és gomba ne legyen benne. rántott hús most volt, azt inkább nem...szívesen csinálnék belőle valami finom csípőset is, várok mindenféle ötletet. köszi : )
2011. okt. 22. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Citromos fokhagymás csirkemell

2 citrom leve, 2 gerezd fokhagyma, só, bors, kakukkfu,

Ezzel pácolod a húst majd serpenyoben kevés olajon v olaj nélkul megsutod. ha akarod fordítások kozben locsolhatod a páccal. Még finomabb lesz

2011. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jah bocs egy kanál olaj is kell a pácba :P
2011. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

gyumölcsleves, második fogásnak pedig thai tavaszi tekercs sült rizzsel.

nem olyan durva ahogy hangzik, keress rá a tavaszi tekercsre! en annak fogok nekiállni mindjárt. kell hozzá káposzta, répa, póréhagyma, szójaszós, és ha akarsz akkor tehetsz bele üvegtésztát, vagy darálthúst, esetleg mindkettöt. aztán wokban összepiritod, megvárod mig kihul. elöre gyártott réteslapba bugyolálod, beolajozod, bevágod a sutobe és kész.. De mondom keress rá, ott részletesebben le van írva.

2011. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A vékony csirkemell szeleteket megforgatod lisztben. Egy tepsibe lerakod egymás mellé, megsózod, utána kensz rá jó sok tejfölt, megszórod füstölt sajttal, aztán megint egy sor hús + só + tejföl + sajt. A liszt miatt jó sűrű szaftos tejfölös husit kapsz. Krumplipürével nagyon finom.
2011. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9:49 vagyok. Először olajozd ki a tepsit.
2011. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
teszines, fokhagymás csirkemell! Vagy ananászoks csirkemell! Egyszerü és finom. :)
2011. okt. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Csinálj borzas csirkemellet. Tojást,lisztet tejet összekeversz,hogy sűrű palacsintatésztát kapj. Ezt sózod,borsozod,2-3 gerezd zúzott fokhagymát bele,majd nyers krumplit reszelj bele,és ezekből jó sűrű massza legyen. A hússzeleteket lisztben megforgatni,majd a masszában,és kisütni. Mikor kész,akkor mehet a szeletek tetejére tejföl,és reszelt sajt. Mi nagyon szeretjük! :)
2011. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csirke alagút ? :) Ha érdekel leírom a receptet.Nagyon egyszerű és csirke mell kell bele,no meg sok sajt :)
2011. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyszer kisérleteztem itthon. Maradt kukoricánk és ananászunk. Megsutottem a húst majd hozzátettem a kukoricát és az ananászt és még kicsit osszemelegítettem. Nagyon finom volt.
2011. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Dubary csirkemellet csinálj rizibizivel :)))
2011. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!