Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy jó kis piskóta recept?

Egy jó kis piskóta recept?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem egy jó piskóta receptet mondani? Mert ami nekem van abba kell szódabikarbona,és az nincs..

köszönöm


2011. okt. 22. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna? Én mindig sütőport használok, az sincs? Anélkül sajnos én még nem sütöttem, nem tudom milyen az eredmény.
2011. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A piskóta szódabikarbóna és sütőpor nélkül is tökéletes.

6 tojás sárgáját kikeversz 6 evőkanál cukorral, 6 evőkanál liszttel. Ha nagyon sűrű, nehezen keverhető akkor egy-két kanál vizet adhatsz hozzá. A tojások fehérjét felvered kemény habnak és beleforgatod a masszába. Mehet a sütőbe. Sütés közben ne nyitogasd a sütő ajtaját, mert összeesik a tészta.

2011. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Réteslisztet használj! Tapasztalat! Szó szerint habkönnyű lesz tőle és egyáltalán nem száraz.
2011. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Réteslisztet használtam,és úgy ahogy a második író írta.Finom lett nagyon.
2011. okt. 23. 11:38
 5/5 norbi0120 válasza:
a babapiskóta is jó
2011. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!