Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit főztök süttök ma? Mi...

Ti mit főztök süttök ma? Mi legyen itthon az ebéd?

Figyelt kérdés

valami gyors 30 perc alatt elkészülő ételt kéne csinálnom.

viszont vannak ételek amiket én nem ehetek: liszt, tej, cukor, krumpli, rizs.

a többit mind ehetem, tehát a zöldségeket elég nagyszámban :)


2011. nov. 4. 12:11
 1/7 A kérdező kommentje:
kihagytam a sajtot, azt se lehet, a tej és gomba miatt.
2011. nov. 4. 12:11
 2/7 A kérdező kommentje:

néztem 2 kérdést, végigolvastam. mindenbe van szénhidrát, cukor, és keményítő.

lényegében mindenki csak ilyet tud csinálni, mert mást nem láttam. kínai, párolt zöldség vagy esetleg fokhagymás oregánós sült hús?

ezeket azért nem csinálom mert az előző 3-4 napban ezt ettem és nem hiszem, hogy túl változatos :D

2011. nov. 4. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:

zöldségpőörkölt, tojáspörkölt.

vagy hagymás zöldséges omlett.

2011. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
tudnál olyat mondani amivel a párom is jól lakik? sajnos neki ez édeskevés, és a zöldségeket nem eszi meg, csak a répát, de van hogy azt is ott hagyja... :(
2011. nov. 4. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:

nyásra huzott csirkemel,kaliforniai paprika,ananász, lilahagyma.

Be pácolod.szója,éz,gyömbér keverékével,kis chilli por . sütöbe vagy serpenyőbe meg sütheted, köret. bulgur..

2011. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most citromos-almás pulykát csinálok, ennek a receptnek az alapján:

[link]

Annyi különbséggel, hogy én majd serpenyőben sütöm, és a pulykát kis, kb. falatnyi darabokra vágtam fel. Nem fogom 1 napig érlelni, hanem csak kb. 4-5 órát lesz így bepácolva, mivel már ma meg kell csinálni a húst, a receptet meg ma találtam. Az előkészítése viszont tényleg nagyon hamar megvan.

2011. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

töltött cukkini-darálthús, fűszerek, bulgur vagy köles, tojás-ezeket összekevered és beletöltöd a cukkini vagy hagymába majd rá tudsz szeletelni gombát és paradicsomot és berakod a sütőbe

sütőtökpüré bulgurral főtt tojással

csirkemell párolva mustáros szószban hozzá egy szelet fokhagymás kenyér és párolt alma

túróval tölött csirkemell párolt zöldségekkel

citromos kéregben sült pangasius filé párolt zöldségekkel, kölessel

paradicsomleves, gyümölcsleves, tojásleves, zöldségpörkölt, tojáspörkölt, főzelékek önmagukkal vagy tojással sűrítve hozzájuk sült virsli, párizsi ezek megvannak 30 perc alatt, ha esztek hozzá fokhagymás-paradicsomos bundáskenyeret jól is laktok:)

2011. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!