Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen feliratot írnátok egy...

Milyen feliratot írnátok egy nagy nyugdíjas búcsúztató tortára?

Figyelt kérdés

Anyumnak készítek tortát,nyugdíjba megy és holnap lesz a búcsúztatója...

Marcipánnal burkolt nagy 30-34szeletes téglalap alakú tortáról van szó...direkt nem kinyitott könyvet csináltam mert az már volt egyszer annó...

Készítettem a négy csücsökre 1-1 hófehér sárga közepű orchidea virágot,levéllel,valamint 3db narancsos csibe sárgásat levéllel középre...(Cukrász vagyok)

de a szöveggel gondban vagyok valami rövidet szeretnék,de tartalmasat lehet idézet is...de hiba keresgéltem csak hosszút találtam...vagy egyszerűen:Boldog,nyugodt nyugdíjas éveket??

Segítségeteket kérném hátha nektek van valami jó kis ötlet..

Köszi


2011. nov. 10. 18:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyesen bánik a spinelő zsákkal :). Mióta tetszik cukrásznak lenni?
2011. nov. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nyugodtan tessék tegezni....

28éves vagyok és 6éve cukrász...,Margitsziget Hotel,és Westend Hilton Hotelban töltöttem tanuló időszakomat,ill Gerbeaude,Pólus Palace Thermal Hotel valamint Thermal Hotel Visegrádban dolgoztam dolgozok jelenleg (csak gyeden vagyok)...de a dísz munkáimat faragott tortákat csak itthon kezdtem el készíteni egy éve..kisfiam szülinapjával kezdődött minden ilyen foglalatosságom...és a közeli terv a karamellozás,karamell virág készítése...ezek majd referenciának is jók lesznek....

Köszönöm!

2011. nov. 12. 17:36
 13/14 anonim ***** válasza:

Rendben, mert én meg 22 éves vagyok, budapesti, szintén cukrász, bár nem ennyire ügyes :). Még kezdő vagyok, most végeztem el a sulit, felnőttképzésen (tuudom tudom... de nagyon ambíciózus vagyok és szívből csinálom!)

Épp munkát keresek, nem tudod, hogy ebben a válságos helyzetben, merre nézelődjek?

2011. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Ha most kezdted nincs min aggódni!!

ha szívből csinálod nem lesz gond,mert folyamatosan érdekelni fognak a kihívások....és az elvárások magaddal szemben is,és ezáltal szerintem csak szép munkákat adunk ki a kezeink közül..és finomat!!

Mostanság nem igazán vagyok képben,már 3.éve vagyok itthon,majd csak jövő szept megyek dolgozni...az expresszben sok állás van...de arra figyelj hogy ált maszeknál fix rendes munkaidőd van ált hétvégén nem dolgozol,míg egy hotelban szállodában mindenhol 2 műszak,és az ünnepnapok hétvégék nyista...ünnepnap sok 3-400fős rendezvények és ha jól csinálod amit te tuti ben leszel...de mondjuk sokat is tanulsz:-))

még én sem tudom hová megyek mert a szállodát nem csinálom 2 műszak...ünnep...2 gyerek mellett..inkább a gyerekeimnek élek mint a munkahelynek..nézek egy fix maszekot...itt Pesten..kezdésnek viszont jó a hotel többet tanulsz....esetleg próbáld meg a Sofitel Hotelt úgy hallottam van felvétel:-)

Sok sikert...És szép termékeket:-))!

2011. nov. 12. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!